Jezdecký klub Sviadnov
Zpět
Ohlédnutí za XIII. ročníkem Hobby šampionátu Sviadnov 2023

Ohlédnutí za XIII. ročníkem Hobby šampionátu Sviadnov 2023

Publikováno 20.8.2023
V sobotu 19.8. se v areálu našeho klubu konal již XIII. ročník Hobby šampionátu. 

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích - nulté (60 a 70 cm), bronzové (70 a 80 cm), stříbrné (80 a 90 cm) a zlaté (90 a 100 cm). Byly to dvoukolové soutěže, kdy první kolo bylo na limitovaný čas a to druhé na čas. 

V kategorii nulté zvítězila s čistým kontem Taťána Heczková a Robi. V bronzové kategorii vítězství patřilo Lence Mokrejšové s koněm Nior, taktéž s čistým kontem. Ve stříbrné kategorii zvítězila Tereza Kročáková se Stelou s bezchybným výsledkem z obou kol. Zlatou kategorii ovládla Eva Kačmárová a Baladeira 'B', která po bezchybném absolvování obou kol obhájila loňské vítězství. 

Náš klub reprezentovaly Magdaléna Nierlová s Jardem a Gabriela Švaňová se Seductorem v bronzové kategorii. Ve stříbrné kategorii za nás jela Natálie Hrůzková s Rocknrobinem a Adéla Staníčková s Eibi. A ve zlaté kategorii závodila Tereza Grygarová s Ebonet. 

Všichni jezdci předvedli moc pěkné parkury, bylo také pár pádů, ale to k jezdectví prostě patří.

Také všem moc děkujeme za to, že jste přišli podpořit, zafandit si. 

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.