Jezdecký klub Sviadnov
Zpět
Ohlédnutí za dnem otevřených dveří v našem klubu

Ohlédnutí za dnem otevřených dveří v našem klubu

Publikováno 6.5.2023
V sobotu 22.4.2023 jsme v našem areálu pořádali Den otevřených dveří pro širokou veřejnost na podporu našeho jezdeckého klubu a hipoterapie. 


Jak to všechno probíhalo?

Během odpoledne měli možnost se návštěvníci zapojit do soutěží pro děti, kde na 6 stanovištích plnily děti úkoly a sbíraly razítka. Po nasbírání všech razítek obdržely odměny, které pro ně věnovali hlavní partneři akce Huisman a Agrocar. Dále si mohli vytvořit něco v kreativním koutku, ať už vybarvení dřevěné omalovánky, které pro ně připravil Martin Vladár z firmy 2 Opice či vypískovat obrázky za pomocí šablon a písků z Pískohraní.

Během celého odpoledne byla možnost navštívit stáje a prohlédnout si prostory areálu klubu, využít hracího koutku či využít možnosti malování dětí na obličej, o které se postarala skvělá Adéla Pavlorková a její sestra.

Děti měly možnost se také zapojit do luštění tajenky, kdy odpovědi na své otázky našli v připraveném vzdělávacím koutku. Ten jim nabídl praktické základní informace, ale i zajímavosti ze světa koní. Vylosovaný výherce získal projížďku pro dva na koni.

Po 15. hodině se mohli návštěvníci také zdarma projet na čtyřkolkách Polaris po vytyčené trase, kterou pro ně připravil pan Milan Hrubý z firmy Agrocar.  Tuto aktivitu si užívaly nejen děti, ale hlavně tatínci, kteří měli možnost sami povozit své děti na připravených čtyřkolkách.

Během jízdy na čtyřkolkách mohli také návštěvníci sledovat ukázku výcviku, kterou jim předvedlo 6 dvojic z naší stáje. Konkrétně Magda Nierlová s Moreskou, Gabča Švaňová s Grantem, Naty Hrůzková s Robinem, Barča Štěpaniková s Boni, Aďa Staníčková s Kájou a František Hrabal s Majorem. Všichni tito jezdci jsou také aktivní posily hiporehabilitačního týmu.

Na závěr odpoledne byla připravena Tombola, kde bylo věnováno na 20 velmi zajímavých cen od našich partnerů Restaurace Ondráš, Agrocar, 2Opice a Jsme z Beskyd. Ceny byly předávány za účasti starosty obce Sviadnov Davida Nováka. Jednalo se například o poukazy do restaurace Ondráš, dřevěný obraz jednorožce na zeď, nástěnné kalendáře Jsme z Beskyd focené vynikajícím fotografem Petrem Lukešem či autentické motorové pily a přilby značky Stihl pro děti a mnoho dalšího.

Celé odpoledne uzavíralo vození dětí na koních, kteří odvozili na 170 dětí. 

Velké oblibě se těšilo také připravené občerstvení z kuchyní našich maminek, babiček a tetiček, které byly pro návštěvníky připravené. Jednalo se o domácí koláče, buchty, záviny a další dobroty.

Veškerý výtěžek z akce putuje na provoz našeho klubu a hiporehabilitace.

Děkujeme všem partnerům i návštěvníkům za jejich podporu. Velké díky patří také našim členům a všem, kteří pomohli s přípravami na akci a také s jejím průběhem. Bez vás by to nešlo!

Bylo to povedená akce a budeme se těšit na příště.

A jak to u nás vypadalo? Fotografie níže napoví :)

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.