Jezdecký klub Sviadnov
Zpět
Hokejová jízda v sedle aneb děkujeme HC VÍTKOVICE RIDERA za podporu!

Hokejová jízda v sedle aneb děkujeme HC VÍTKOVICE RIDERA za podporu!

Publikováno 30.6.2020

V neděli 28.6.2020 odpoledne se v našem areálu pořádala akce pro rodiny s dětmi ve spolupráci s HC VÍTKOVICE RIDERA. 

Mikrofonu se ujal a celou akcí nás provedl Honza Vévoda, který zasvětil návštěvníky do historie našeho klubu a celkového fungování. Následně se mikrofonu ujali představitelé HC VÍTKOVICE RIDERA, a to Petr Handl a Miroslav Svoboda. Ti nám, díky jejich srdečnosti a štědrosti, předali dar ve výši 33.000,- Kč, na který se nám složil jejich tým a vedení klubu. Návštěvníci se z úst pana Handla dozvěděli, jak tato spolupráce vznikla, co ji předcházelo a proč se rozhodli přišpět zrovna nám. Jeho slova následně doplnit klubový brankář A týmu Miroslav Svoboda, který dar předal předsedkyni našeho klubu Darji Hrůzkové. Ta uvedla, že tento úžasný dar poputuje na provoz hipoterapie.

Moc děkujeme klubu HC VÍTKOVICE RIDERA za jejich podporu a budeme se těšit i na spolupráci v budoucnu.


Věříme, že se akce všem zúčastněným líbila a budeme se těšit na viděnou zase příště :-)

   


Více informací o spolupráci našeho klubu a HC Vítkovice Ridera naleznete v článku zde: https://www.hc-vitkovice.cz/vitkovicti-hokejiste-prispeli-na-hipoterapii/?fbclid=IwAR2denkqc6HMIk4dW1iOEmYJUHdCz1UvbodDWSvqkFbt33aioAhueMyAcOc

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.